KONST / Litografier / Färglitografi 13475099
nr 1347 5099
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/200. Motivet: 28x21cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:05:23
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr